Qendrimet e Ibn tejmijes rreth Ibn Arabiut Shiko më të madhe

Qendrimet e Ibn tejmijes rreth Ibn Arabiut

Mustafa Kara LOG0206

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Viteve të fundit vërehet një zgjim i interesimit si në botën perëndimore ashtu edhe atë islame mbi veprat që kanë të bëjnë me misticizmin. Megjithatë, pavarësisht vonesës, studiuesit myslimanë gjithashtu kanë arritur në të njëjtën pikë të studimeve dhe kanë nisur publikimin e punimeve të kësaj disipline.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587832

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe164
ISBN9789989587832
V. Bot2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup