Stresi dhe besimi fetare View larger

Stresi dhe besimi fetare

Nexhati Oner LOG0021

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra është e ndërtuar në kërkimin e mundësive të shpëtimit nga stresi përmes besimit fetar.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584640
Viti i botimit2012

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages64
ISBN9789989584640
Viti i botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAli Pajaziti
VendndodhjaShkup