Stresi dhe besimi fetare Shiko më të madhe

Stresi dhe besimi fetare

Nexhati Oner LOG0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vepra është e ndërtuar në kërkimin e mundësive të shpëtimit nga stresi përmes besimit fetar.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584640

150 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe64
ISBN9789989584640
V. Bot2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAli Pajaziti
VendndodhjaShkup