Reduced price! Bibla Kur'ani dhe shkenca View larger

Bibla Kur'ani dhe shkenca

Maurice Bucaille LOG0020

New product

Përshkrim i shkurtër

Një qasje krahasuese e teksteve të shenjta të Biblës dhe Kuranit me arritjet shkencore bashkëkohore me qëllim të dokumentimit të autenticitetit të tyre.

98 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584336
Viti i botimit2012

713 Lekë

-25%

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages458
ISBN9789989584336
Viti i botimit2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNexhat Ibrahimi
VendndodhjaShkup