Bibla Kur'ani dhe shkenca Shiko më të madhe

Bibla Kur'ani dhe shkenca

Maurice Bucaille LOG0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një qasje krahasuese e teksteve të shenjta të Biblës dhe Kuranit me arritjet shkencore bashkëkohore me qëllim të dokumentimit të autenticitetit të tyre.

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989584336

950 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe458
ISBN9789989584336
V. Bot2012
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNexhat Ibrahimi
VendndodhjaShkup