Super pluhuri per pordhac i Doktor Prokter View larger

Super pluhuri per pordhac i Doktor Prokter

Jo Nesbo BDI0373

New product

Përshkrim i shkurtër Përmes humorit shpërthyes dhe dialogëve interesantë, Jo Nesbø gdhend karakteret e tij të çuditshme e të mrekullueshme dhe e lë imagjinatën të endet përtej kufijve në këtë libër tërheqës për fëmijë. Historia është kaq e çuditshme dhe qesharake, saqë herë pas here do tju duhet ta lini librin për të qeshur me lot...

More details

901 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928103147
Viti i botimit2011

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kjo që po ju prezantojmë është një histori veçanërisht e këndshme dhe origjinale, ku elementet e realitetit përzihen me fantazinë dhe aventurën. Një ngjarje e rrëfyer me thjeshtësi, me komizëm e talente dhe që me siguri është aq interesante për të rinjtë sa ta lexojnë me zë të lartë.

Data sheet

Lloji i botimitHardcopy
pages160
ISBN9789928103147
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErblina Kërçishta