Etika për vajzat Shiko më të madhe

Etika per vajzat

V. Ivanova BOM0096

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A dini të silleni siç duhet? A e dini ç'do të thotë etikë? A dini si të silleni në situata të ndryshme? Ky libër ju mëson si të silleni drejt në shkollë e në shtëpi, në rrugë e në udhëtim, në teatër e muze, në diskotekë e në bar.

Më shumë detaje

84 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789992752823

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbi librin:

Të dashura vajza!
A dini të silleni siç duhet? A e dini ç'do të thotë etikë? A dini si të silleni në situata të ndryshme? Ky libër ju mëson si të silleni drejt në shkollë e në shtëpi, në rrugë e në udhëtim, në teatër e muze, në diskotekë e në bar.

Ju do të mësoni si duhet biseduar në telefon, si të ftohen miqtë në një gosti, si të paraqitesh nëpërmjet internetit. Ju do të mësoni si të zgjidhni dhuratat, si të shtroni një tryezë festive, si të shkruani letra. Shpresojmë se pasi të lexoni këtë libër, gjithmonë dhe kudo do të ndiheni të sigurta në vetvete.

Të dhëna

Faqe142
ISBN9789992752823
Titulli origjinalOMSKA-1
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiSokrat Gjerasi