Cmim i reduktuar! Thrillera politikë – set me 2 libra Shiko më të madhe

Thrillera politike – set me 2 libra

Grup autorësh SET0051

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto dy thrillera sjellin realitete politike në Uashington dhe Moskë, të cilët kanë bërë për vete me miliona lexues në mbarë botën. Të tillë janë vlerësuar edhe nga lexuesit shqiptarë, prandaj për ata që e pëlqejnë këtë zhanër mik, rekomandojmë setin e mëposhtëm.

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 601 Lekë

-10%

2 890 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

“Presidenti është zhdukur nga Bill Klinton, James Patterson

Presidenti zhduket. E gjithë bota është tronditur. Por, arsyeja pse ai është i zhdukur është shumë më e rëndë nga se ç’mund të imagjinohet. Me detaje që vetëm një president si Bill Klinton mund t’i dijë, dhe me një lloj ankthi që vetëm James Patterson mund ta transmetojë. Ky libër është thrilleri më intrigues dhe më mbresëlënës ndër vite.

“Një xhentëlmen në Moskë” nga Amor Towles

“Një xhentëlmen në Moskë” na flet në një epokë tjetër, plot hijëshi dhe elegancë, personazhi kryesor i së dielës është konti Aleksandër Rostov i Rusisë. Një roman që të magjeps kur flet për përpjekjet e kontit për të kuptuar se çfarë do të thotë të jesh njeri me qëllime të mëdha në jetë.

 

Të dhëna

V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë