Cmim i reduktuar! Libra për nënën dhe bebin Shiko më të madhe

Libra për nënën dhe bebin

Grup autorësh SET0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky set iu vjen në ndihmë nëse doni të mbyllni ciklin e plotë të shtatzanisë që në fillesat, në lindje dhe të kujdeseni për shëndetin dhe ushqimin e bebes nga fillimi i jetës deri në moshën 5 vjeç; Autorët janë mjekë huaj që kanë libra bestseller, por edhe mjekë shqiptarë me përvojë të gjatë si: Pëllumb Karagjozi apo Polikron Çela

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me tre libra përmban:

1. “Shtatzania ditë pas dite” nga Susan Magee & Kara Makisbendi

Nëntë muaj me këshilla praktike dhe të vërteta të pamohueshme

2. “Për bukurinë e fëmijës suaj” nga Pëllumb Karagjozi 

Ky libër u dedikohet prindërve, por është i dobishëm edhe për të gjithë punonjësit shëndetësorë, specialistë të ndryshëm sidomos dhe për vetë pediatrët, të cilëve u takon përgjegjësia të ndjekin zhvillimin e fëmijës, të mbledhin anomalitë e mundshme, dhe ta drejtojnë atë te specialisti përkatës.

3. Ushqyerja dhe disa nga sëmundjet ndër fëmijë nga Dr. Polikron Çela 

Një manual vjen falë përvojës dhjetëra vjeçare të kërkimeve dhe studimeve nga Dr. Polikron Çelës, personalitet i padiskutueshëm në fushën e pediatrisë dhe në edukimin e fëmijëve. Ky është libri që iu ka munguar deri më sot nënave të reja. Njohuritë që do të merrni përmes këtij libri do t’ua bëjnë më të lumtur prindërimin

Të dhëna

Grupmoshambi 14 vjeç