I ri Cmim i reduktuar! Set revista dhe libri Ne gare me veten Shiko më të madhe

Set revista dhe libri Ne gare me veten

Grup autorësh SET0060

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set ne kemi sjelle librin e Ermal Mamaqit “Ne gare me veten” dhe revisten nr. 30 te  “Business Magazine”, nje botim ne fushen e sipermarrjes ku artikulli kryesor i kushtohet Ermal Mamaqit. Te gjithe lexuesit e interesuar e gjejne ne oferte kete set

111210 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 530 Lekë

-10%

1 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë