Meso te luash me femijen, liber + dhurate

Grup autorësh SET0001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Që të shpëtosh fëmijën nga qëndrimi i gjatë para kompjuterit apo celularëve, loja është zgjidhja ideale, prandaj rekomandojmë për prindërit një libër sesi të luajmë me fëmijën dhe një lojë kreative PINO “Mos u nxeh”

Më shumë detaje

96 Artikuj

2 151 Lekë

-10%

2 390 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

RRETH SETIT

Ky set “libër + lodër” është ideuar në funksion pedagogjik dhe edukativ për të gjithë prindërit që kanë fëmijë të moshës 3-6 vjeç.

 

“Eja të luajmë” 3 është një libër me lojëra për t’u zhvilluar me fëmijët e moshës 4-5 vjeç. Njëherësh kjo është një zgjidhje për ti larguar ata nga kompjuteri dhe celularët, por edhe për të ndihmuar prindërit sesi të bëhen pjesë e aktivitetit bashkë me fëmijët e tyre

 

Lodra Kreative PINO - Mos u Nxeh

Është konceptuar si lojë për të testuar durimin, e cila: Nxit inteligjencën dhe provon durimin dhe stimulon kujtesën.

Materiali përbëhet nga dru i shëndetshëm, i parrezikshëm për fëmijën tuaj.

Kjo lojë është e përshtatshme për të luajtur prindërit me fëmijët por edhe fëmijë të moshës mbi 4 vjeç.