Un mort View larger

Un mort

Arben Kallamata JOZ0204

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas “Hijet e Muzgut”, Arben Kallamata sjell nga Kanadaja “Un Mort”, romanin e tij të dytë historik.

More details

11108 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383266

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Pranvere e vitit 1975.

Tre anije kineze i afrohen portit te Durresit.

Tre dite te ngjeshura me intrige nderkombetare, rrjete spiunësh, kumar politik shqiptar dhe personazhe që veprojne ethshem nga Saskacevani, Kanada ne Itali, Greqi, Shqipëri e deri ne Pekin per të mësuar nese anijet transportonin raketa me mbushje berthamore apo oriz.

Data sheet

pages268
ISBN9789928383266
RedaktoriNirvana Lazi
Published year2022
Vendodhja e botimitDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1