I ri Un mort Shiko më të madhe

Un mort

Arben Kallamata JOZ0204

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pas “Hijet e Muzgut”, Arben Kallamata sjell nga Kanadaja “Un Mort”, romanin e tij të dytë historik.

Më shumë detaje

11108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383266

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pranvere e vitit 1975.

Tre anije kineze i afrohen portit te Durresit.

Tre dite te ngjeshura me intrige nderkombetare, rrjete spiunësh, kumar politik shqiptar dhe personazhe që veprojne ethshem nga Saskacevani, Kanada ne Itali, Greqi, Shqipëri e deri ne Pekin per të mësuar nese anijet transportonin raketa me mbushje berthamore apo oriz.

Të dhëna

Faqe268
ISBN9789928383266
RedaktoriNirvana Lazi
Viti i Botimit2022
VendodhjaDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori