Supa Miso View larger

Supa Miso

Ruy Murakami BERK0015

New product

Përshkrim i shkurtër

Çmimi “Akutagawa”, një nga çmimet letrare më prestigjioze të Japonisë, e çimentoi reputacionin e Ryu Murakamit në vendin e tij, si mjeshtër i letërsisë së errët dhe të dhunshme.

More details

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Berk
ISBN9789928368102

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Murakami ka prodhuar vepra që synojnë të depërtojnë në rrënjët e një kombi gjithnjë e më të përçarë, përmes shqyrtimit të anëtarëve të tij më të poshtëruar, të dhunshëm dhe të dëbuar nga shoqëria.

Data sheet

pages196
ISBN9789928368102
Shtëpia botueseIn za Misosupu
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlen Bejko
I ri1