Heshtja

Don DeLillo A-000857

New product

Përshkrim i shkurtër

Don Delillo, - nje nga shkrimtaret me te njohur te letersise bashkekohore amerikane, vjen me romanin e dyte ne gjuhen shqipe, perkthyer nga Anxhela Cikopani dhe hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese Albas

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789951152143

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Është e diela e finales së Kampionatit të Futbollit Amerikan, Super Bowl 2022. Pesë njerëz, darkë, një apartament në lindje të Manhatanit...

Profesoresha e fizikës në pension, i shoqi dhe një ish-student i saj po presin t’u bashkohet një çift, pas atij që shndërrohet në një fluturim tronditës nga Parisi. Biseda luhatet mes një teleskopi studimor në qendër të veriut të Kilit, një marke të preferuar uiski dhe “Dorëshkrimit të Teorisë Speciale të Relativitetit”, të shkruar nga Ajnshtajni më 1912.

Pastaj diçka ndodh dhe lidhjet digjitale që na kanë tjetërsuar jetën, shkëputen.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages92
ISBN9789951152143
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Çikopano
I ri1