Playing cards with photos from Albania

Albert Cmeta A-006364

New product

Përshkrim i shkurtër

Letrat Albania jane nje souvenir i bukur per cdo turist qe kerkon te vizitoje Shqiperine dhe te kete nje kujtim prej saj. Ato jane nje guide e vertete fotografike ku seicila leter perkon me nje destinacion turistik, qe varion nga veriu ne jug dhe nga lindja ne perendim te Shqiperise. Aty perfshihen 52 pamje nga natyra, vendet historike dhe qytete karakteristike te Shqiperise. Ne letrat xholi eshte vendosur monumenti i Gjergj Kastriotit (Skenderbeu). Ato sherbejne si guide, kartolina kujtimi dhe letra per te luajtur.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Gent Grafik
ISBN5301200534346

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages52
ISBN5301200534346
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1