I ri Cmim i reduktuar! Luaj me letra me fotot nga Shqiperia Shiko më të madhe

Luaj me letra me fotot nga Shqiperia

Albert Cmeta A-006364

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Letrat Albania jane nje souvenir i bukur per cdo turist qe kerkon te vizitoje Shqiperine dhe te kete nje kujtim prej saj. Ato jane nje guide e vertete fotografike ku seicila leter perkon me nje destinacion turistik, qe varion nga veriu ne jug dhe nga lindja ne perendim te Shqiperise. Aty perfshihen 52 pamje nga natyra, vendet historike dhe qytete karakteristike te Shqiperise. Ne letrat xholi eshte vendosur monumenti i Gjergj Kastriotit (Skenderbeu). Ato sherbejne si guide, kartolina kujtimi dhe letra per te luajtur.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Gent Grafik
ISBN5301200534346

462 Lekë

-23%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe52
ISBN5301200534346
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë