Playing cards with photos from Tirana View larger

Playing cards with photos from Tirana

Albert Cmeta ACM0010

New product

Përshkrim i shkurtër

Letrat Tirana jane nje souvenir i bukur per cdo turist qe kerkon te vizitoje Tiranen dhe te kete nje kujtim prej saj. Ato jane nje guide e vertete fotografike ku seicila leter perkon me nje destinacion turistik, qe varion nga veriu ne jug dhe nga lindja ne perendim te saj. Aty perfshihen 52 pamje nga natyra, vendet historike dhe qytetit me gjithe vlerat qe ai ende ruan. Ne letrat xholi eshte vendosur emblema origjinale e pricipates se familjes se Skuraj-ve.  Ato sherbejne si guide, kartolina kujtimi dhe letra per te luajtur.

11 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Gent Grafik

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitAlbum
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë