Jorge Luis Borges - Tregime të zgjedhura View larger

Jorge Luis Borges - Tregime te zgjedhura

Jorge Luis Borges ZEN0051

New product

Përshkrim i shkurtër

Ai është një botë idesh të qarta, të dëlira dhe njëherësh të pazakonta që...Janë shprehur në fjalë me një drejtpërdrejtësi dhe përkorje të shkëlqyer .[Ai] qe tregimtar madhështor.Ne i lexojmë tregimet e Borhesit me kërshërinë hipnotike me të cilën lexojmë zakonisht prozën policore... -Mario Vargas Llosa

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113559
Viti i botimit2016

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages246
ISBN9789928113559
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat13 x 20
PërkthyesiAzem Qazimi