View larger

Hyrje ne Sociologji

Kosta Barjaba NA0070

New product

Përshkrim i shkurtër Është ndër tekstet universitare në fushën e sociologjisë që referohet në disa nga degët e kësaj disipline, duke sjellë këndvështrime dhe metodologji të reja në studimin e kësaj lënde.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 4017 0 0
Viti i botimit2010

4 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages440
ISBN978 9928 4017 0 0
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë