Shiko më të madhe

Hyrje ne Sociologji

Kosta Barjaba NA0070

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Është ndër tekstet universitare në fushën e sociologjisë që referohet në disa nga degët e kësaj disipline, duke sjellë këndvështrime dhe metodologji të reja në studimin e kësaj lënde.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 4017 0 0

4 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe440
ISBN978 9928 4017 0 0
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë