Tridhjete legjenda dhe kenge ballkanike View larger

Tridhjete legjenda dhe kenge ballkanike

Gjergji Shuka NA0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Tridhjetë legjenda dhe këngë ballkanike është një studim mbi origjinën historike të tridhjetë këngëve dhe legjendave.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 86 6

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages568
ISBN978 9928 109 86 6
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë