Tridhjete legjenda dhe kenge ballkanike Shiko më të madhe

Tridhjete legjenda dhe kenge ballkanike

Gjergji Shuka NA0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tridhjetë legjenda dhe këngë ballkanike është një studim mbi origjinën historike të tridhjetë këngëve dhe legjendave.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 86 6

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe568
ISBN978 9928 109 86 6
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë