Argetohu dhe meso me matematike 2 View larger

Argetohu dhe meso me matematike 2

Bardhyl Selimi A-003303

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është vazhdim i librit argëtohu dhe mëso me matematikë 1.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789995618933

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Argëtohu dhe mëso me matematikë është një gjetje didaktike për të kuptuar me lehtësi dhe shpejt thelbin e koncepteve matematikore. Libri përmban shumë problema. Çdo problem ka të shtjelluar edhe zgjidhjen.

Të gjithë nxënësit mund të zbulojnë shumë PËRSE që u lindin gjatë mësimit të matematikës.

Mësuesit në këtë libër do të gjejnë mësime model për argëtimin me matematikë, si dhe shumë pyetje për organizimin e konkurseve të matematikës.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages180
ISBN9789995618933
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër