Argetohu dhe meso me matematike 2 Shiko më të madhe

Argetohu dhe meso me matematike 2

Bardhyl Selimi A-003303

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është vazhdim i librit argëtohu dhe mëso me matematikë 1.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789995618933

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Argëtohu dhe mëso me matematikë është një gjetje didaktike për të kuptuar me lehtësi dhe shpejt thelbin e koncepteve matematikore. Libri përmban shumë problema. Çdo problem ka të shtjelluar edhe zgjidhjen.

Të gjithë nxënësit mund të zbulojnë shumë PËRSE që u lindin gjatë mësimit të matematikës.

Mësuesit në këtë libër do të gjejnë mësime model për argëtimin me matematikë, si dhe shumë pyetje për organizimin e konkurseve të matematikës.

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe180
ISBN9789995618933
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër