MagicLand 1 Shiko më të madhe

MagicLand 1

Jehona Xhaferi A-002827

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Magi Land 1”, është libër që u dedikohet fëmijëve 6 vjeçarë. Është libër me plotë ilustrime të bukura, dhe mësime tejet të kapshme. Libri është hartuar në bazë të kurrikulës dhe si i tillë është i përshtatshëm për fëmijët, prindërit dhe mësimdhënësit.

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
ISBN9789951693318

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri rekomandohet si material shtesë për klasë të parë të gjuhës angleze. Në fund të librit e keni alfabetin dhe fjalët e shpeshta për fëmijën tuaj ti presë dhe të luajë me to.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe120
ISBN9789951693318
Viti i Botimit2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë