I ri Libri qe te shpjegon perfundimisht gjithcka mbi prinderit Shiko më të madhe

Libri qe te shpjegon perfundimisht gjithcka mbi prinderit

Françoise Boucher A-003762

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I zgjedhur si libri i shekullit në panairin e harmonisë familjare

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286444

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

200% i domosdoshëm

Një libër për t’u gllabëruar në familje!

Macja e tejngopur nga grindjet mes prindërve dhe fëmijëve

Zbulo përfundimisht se pse prindërit e tu janë krijesa të jashtëzakonshme. Do të kuptosh se edhe pse të mërzisin shumë, e bëjnë për lumturinë tënde!

Do të zbulosh. . .

Si u bëre ti me prindër?

Shënim: edhe nëse prindërit e tu nuk i ngjajnë aspak, por aspak këtyre këtu.

Ky libër është për ty, sepse të gjithë prindërit në botë kanë pika të përbashkëta.

Për të zbuluar të parën, kthe shpejt faqen!

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe118
ISBN9789928286444
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Bajrami