Cmim i reduktuar! Mirekuptimi me familjen Shiko më të madhe

Mirekuptimi me familjen

Amy Lynch BAT0062

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky Libra të mëson se si të komunikosh me pjesëtarët e familjes tënde dhe të zgjidhësh situatat e grindjeve kur ndodhin. Përvetësimi i këtyre këshillave ju hap derën për më shumë kënaqësi dhe humor me njerëzit e zemrës, me të cilët jetoni.

Më shumë detaje

477 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789995677480

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Askush nuk është më afër zemrës tënde sesa njerëzit e familjes. Prandaj nëse kuptoheni dhe shkoni mirë me njëri-tjetrin, kjo mund t'i bëjë ditët tuaja t'ju duken më të ndritshme dhe gropat gjatë rrugës më të lehta për t'u kaluar. Kjo është arsyeja pse udhëzuesi i vajzave për t'u kuptuar me familjen e tyre përmban: Këshilla për mënyrën se si të flisni me prindërit për gjithçka Teste dhe ushtrime për t'u stërvitur, që të kuptoni më mirë të tjerët dhe veten tuaj Udhëzime si të përballoni situatat e mosmarrëveshjeve dhe grindjeve Kupona të gatshëm për çmime dhe argëtim familjar

Të dhëna

Faqe74
ISBN9789995677480
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë