Koni dhe banda e djemve

Julia Boehme BAO0179

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni dhe shoqet e saj janë të entuziazmuara. Ato do të shkojnë në fermë tek Anika dhe do të ngrenë atje çadrën e kampingut. Së bashku do të kalojnë një fundjavë fantastike, por... në planet e tyre nuk kishin llogaritur bandën e djemve të fermave fqinje.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026378
Viti i botimit2016

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages96
ISBN9789928026378
Shtëpia botueseAlbas
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiIna Metani