Koni dhe cirku i pushimeve

Julia Boehme BAO0173

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni mezi pret të shkojë në plazh e të flejë në tendën e kampingut.

More details

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024794

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Por papritur gjithçka shkon ters me pushimet e shkurtra dhe familja Klaviter befas e gjen veten duke bërë kamping në kopshtin e shtëpisë së tyre. Nga një ekskursion i vogël del një cirk fantastik pushimesh!

Data sheet

pages104
ISBN9789928024794
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri