Koni udheton neper detin Mesdhe

Julia Boehme BAO0175

New product

Përshkrim i shkurtër

Koni udhëton me prindërit dhe Jakobin për në Greqi. Më në fund, pushime!

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928026170

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Në ishullin e Kretës, çdo gjë është krejt ndryshe nga shtëpia. Deti është i madh dhe blu. Në rrugicat e qytetit mund të humbasësh lehtë. Sa mirë që ka grekë që flasin gjermanisht! Në të kundërt, Koni nuk do të ishte gjetur kurrë. Gjithashtu, nuk do të kishte parë kurrë një pallat të vërtetë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages96
ISBN9789928026170
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri