Koni dhe keshtjella e vampireve

Julia Boehme BAO0172

New product

Përshkrim i shkurtër

Daja i Anës ka ftuar mbesën e tij dhe shoqet e saj në hotelin e tij kështjellë. Kjo është fantastike!

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024800

470 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

18 other products in the same category:

More info

Por shumë shpejt vajzat zbulojnë se atje gjërat nuk shkojnë si duhet. A sillet rreth e rrotull kështjellës si vampir kont Vladimiri? Pse Dragomiri mban gjithmonë në qafë një shall të madh? Po kontesha e vjetër dhe e çuditshme, pse ha me aq shumë kënaqësi sallam të papërpunuar?

Data sheet

pages104
ISBN9789928024800
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri