Cmim i reduktuar! Shkelqimi i jetes Shiko më të madhe

Shkelqimi i jetes

Sveva Casati Modignani BD0175

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani Shkëlqimi i jetës është vazhdimi i historisë aq të njohur për lexuesin shqiptar të romanit Përgjithmonë Xhulia.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333704

765 Lekë

-10%

850 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Xhulia de Blasko është një shkrimtare e suksesshme, e cila ka fituar betejën kundër sëmundjes dhe ka fituar dashurinë e Hermes Korsinit, por jeta e saj nuk është e lehtë. I biri, Xhorxhoja, i shkakton shqetësime dhe probleme që ndikojnë negativisht në marrëdhëniet e saj me Hermesin; një situatë kjo prej së cilës përfiton financieri joshës dhe i paskrupullt Franko Vasali. Fillon kështu një dimër i gjatë për Xhulian, e cila duhet të vendosë rregull në jetën e saj, por në fund të tunelit luhatet një dritë që shkëlqen.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe368
ISBN9789994333704
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
PërkthyesiElona Mistrovica