Vajza e doktorit Shiko më të madhe

Vajza e doktorit

Hilma Wolitzer UP0097

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani është sa vetjak, aq edhe universal, i shkëlqyer dhe zbavitës. Ai shquhet për një inteligjencë mahnitëse, brishtësi dhe vitalitet. Liza është një karakter simpatik, me të cilin lexuesi njësohet dhe e ka të pamundur ta ndërpresë leximin, pa zbuluar se ç'ka ndodhur në jetën e saj

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 13 0

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe392
ISBN978 99943 37 13 0
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka