Dhoma e miqve Shiko më të madhe

Dhoma e miqve

Helen Garner BDR063

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Helena përgatit me dashuri dhomën e vet të miqve për shoqen e saj, Nikolën, e cila po vjen të kalojë ca kohë me të. Për tri javët në vijim, ndërkohë që Nikola i nënshtrohet trajtimit që beson se do ti kurojë kancerin në stad të përparuar, Helena bëhet infermierja e saj, shërbyesja, engjëlli mbrojtës dhe gjyqtarja e ftohtë.

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621575

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhoma e Miqve është një histori e paharruar mbi atë çka i ndodh miqësisë, kur hapen kartat. "Një perlë e vogël kompakte ndjeshmërie dhe mirëkuptimi, e rrëfyer me hijeshi dhe humor." Herald Sun "Kaq i vërtetë, sa në faqet e fundit ndjeni që jo vetëm keni lexuar një roman të mrekullueshëm, po që keni përjetuar jetën vetë." The Times

Të dhëna

Faqe190
ISBN9789995621575
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë