Ivani unik dhe i pashoq View larger

Ivani unik dhe i pashoq

Katherine Applegate BDR039

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër inteligjent, i guximshëm dhe i shkruar bukur. Thjesht fare, ky rrëfim të ndryshon jetën.

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621896

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Unë jam Ivani. Jam gorillë. Nuk është aq e thjeshtë sa duket... Duke inkurajuar Ivanin dhe miqtë e tij, ne inkurajojmë njerëzimin dhe mundësitë tona. Lexojeni këtë. Gary D. Schmidt, autori i nderuar me medaljen Neëbery për LUFTËRAT E SË MËRKURËS Ky rrëfim i bukur, në emër të jetës do të fluturojë si shigjetë nga zemra e Ivanit në tuajën. Kathi Appelt, autore e nderuar me medaljen Neëbery për PËRFUND. Një libër inteligjent, i guximshëm dhe i shkruar bukur. Thjesht fare, ky rrëfim të ndryshon jetën. Patricia MacLachlan, medaliste e Neëbery-it për SARAH, E THJESHTË DHE E GJATË

Data sheet

pages314
ISBN9789995621896
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë