Ivani unik dhe i pashoq Shiko më të madhe

Ivani unik dhe i pashoq

Katherine Applegate BDR039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër inteligjent, i guximshëm dhe i shkruar bukur. Thjesht fare, ky rrëfim të ndryshon jetën.

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621896

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Unë jam Ivani. Jam gorillë. Nuk është aq e thjeshtë sa duket... Duke inkurajuar Ivanin dhe miqtë e tij, ne inkurajojmë njerëzimin dhe mundësitë tona. Lexojeni këtë. Gary D. Schmidt, autori i nderuar me medaljen Neëbery për LUFTËRAT E SË MËRKURËS Ky rrëfim i bukur, në emër të jetës do të fluturojë si shigjetë nga zemra e Ivanit në tuajën. Kathi Appelt, autore e nderuar me medaljen Neëbery për PËRFUND. Një libër inteligjent, i guximshëm dhe i shkruar bukur. Thjesht fare, ky rrëfim të ndryshon jetën. Patricia MacLachlan, medaliste e Neëbery-it për SARAH, E THJESHTË DHE E GJATË

Të dhëna

Faqe314
ISBN9789995621896
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë