Liqeni ne mes te detit View larger

Liqeni ne mes te detit

Durim Taçi A-008840

New product

Përshkrim i shkurtër

Durim Taci vjen me nje roman te ri, hedhur ne qarkullim nga shtepia botuese UET Press

More details

11110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320957
Viti i botimit2022

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ai e shihte veten ngjitur pas trupit të një gruaje, të cilën nuk arrinte ta njihte, se ajo merrte trajtat e një shoqeje të liceut, pastaj i bëhej si mësuesja e matematikës, ndryshonyte më pas, thjeshtë në një femër të panjohur, të cilës, edhe pse e pëlqente, përpiqej t’i shqitej e nuk mundej, deri sa dëgjoi pastaj një zë tjetër, që i vinte më nga afër. Hapi sytë dhe pa ku ndodhej. Pak ndryshonte nga ëndrra.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages162
ISBN9789928320957
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanPsikologjik
I ri1