Nje hark ylberi Shiko më të madhe

Nje hark ylberi

Nikolle Loka NL0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Permbledhje poetike me krijimet me te mira te autorit Nikoll Loka ku ai reflekton mbi jeten dhe arritjet e tij me imazheri te natyres dhe ylberit.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

EMAL
ISBN978 9928 04 165 4

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe207
ISBN978 9928 04 165 4
Titulli origjinalEMAL
RedaktoriAlbana Alia
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri