Fabula, perralla, tregime

Leon Tolstoi A-002142

New product

Përshkrim i shkurtër

Tolstoi ka shkruar shumë vepra për fëmijë, si fabula, përralla, tregime, përshkrime, novela e legjenda antike ruse.

More details

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në këtë vëllim janë përzgjedhur fabulat, përrallat e tregimet më të bukura që autori ka shkruar për fëmijët.

Lexojini dhe të jeni të sigurtë,ato jo vetëmdo t'iu argëtojnë, por edhe do t'iu bëjnë më të ditur dhe siçshpresonte eshte shkrimtari i madh, do t'iu bëjnë edhe më të mirë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages96
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErmira Zoto