Fabula, perralla, tregime Shiko më të madhe

Fabula, perralla, tregime

Leon Tolstoi A-002142

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tolstoi ka shkruar shumë vepra për fëmijë, si fabula, përralla, tregime, përshkrime, novela e legjenda antike ruse.

Më shumë detaje

32 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
Fletët96

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë vëllim janë përzgjedhur fabulat, përrallat e tregimet më të bukura që autori ka shkruar për fëmijët.

Lexojini dhe të jeni të sigurtë,ato jo vetëmdo t'iu argëtojnë, por edhe do t'iu bëjnë më të ditur dhe siçshpresonte eshte shkrimtari i madh, do t'iu bëjnë edhe më të mirë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët96
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErmira Zoto