Reduced price! Perrallat me te bukura me zana dhe magjistare View larger

Perrallat me te bukura me zana dhe magjistare

Stefania Leonardi Hartley A-005250

New product

Përshkrim i shkurtër

Përralla të mrekullueshme, të pasura me ilustrime të shkëlqyera dhe personazhe të paharrueshme nga përralla tradicionale dhe legjenda mahnitëse nga anembanë botës.

512 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003317

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages128
ISBN9789928003317
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
I ri1