Cmim i reduktuar! Stilton 19 (Misteri i piramidës së djathit ) Shiko më të madhe

Misteri i piramides se djathit, Stilton 19

Jeronim Stilton PE0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.

909 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët128
ISBN978 9928 175 85 4

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Fletët128
ISBN978 9928 175 85 4
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani