Rapsodi ne pjate View larger

Rapsodi ne pjate

Chef Alfred Marku A-008335

New product

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim për jetën, një kërkim të rrënjëve të kulinarisë shqiptare dhe receta që vijnë si një vepër arti. Një libër ku shija gërshtohet me të ushqyerit e shëndetshëm.

More details

994 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320735
Viti i botimit2022

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Me shije fëmijërie, aromë të një rrugëtimi jete nga vendlindja, në veri të Italisë dhe një rikthim në shtëpi si një gatim tradicional bërë me rrënjë dashurie, zgjim i të gjitha shqisave me delikatesën e ushqimit gourmet, si një eksperiment i suksesshëm për herë të parë në Shqipëri…

Është ky kombinimi i pagabueshëm i një kompozitori të kuzhinës me një përvojë që e kapërcen shkollën dhe shkon drejt e në shpirtin e shijuesit. Shpërthim ngjyrash, shijesh e aromash është ajo që lexuesi gjen në faqet e këtij botimi luksoz, për ta kthyer gatimin në kuzhinën tuaj në një festë familjare.

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages200
ISBN9789928320735
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1