Cmim i reduktuar! Cinaret Shiko më të madhe

Cinaret

Gjolaj Át Konrad FRA0043

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Atë Konrad Gjolaj është një nga emrat që rrallë e kurrë përmenden ndër mjetet zyrtare të komunikimit; një nga njerëzit për të cilët nuk kujtohet kush kur flitet nëse pati disidencë në Shqipërinë e diktaturës. Prandaj Çinarët është dëshmia më e mirë e tij, janë kujtimet për atë çka pa, është vepra e tij e mbrame për të kuptuar sistemin komunist dhe armiqësinë që pati me klerin katolik shqiptar

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697419

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe230
ISBN9789995697419
Viti i Botimit2015
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI trete