Ne tualetin e femrave

Carolyn Brown BLV0023

New product

Përshkrim i shkurtër

Fjalët e thëna në tualetin e femrave duhet të mbeten aty, por ato që dëgjon Trudi gjatë funeralit të tetos, do t’i ndryshojnë asaj jetën.

More details

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216090

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Trudi ka një vajzë të sapodalë nga adoleshenca dhe me një mal me probleme, një burrë me dy fytyra, i cili e ka tradhtuar gjithë kohën, dhe një nënë që vuan nga alzhajmeri.

Billi Li Takeri, një nga banorët e qytetit të Tishomingos, Oklahoma, ka qenë fqinji i teto Gertës, e cila e ka lënë me testament që ai të ndihmojë Trudin për rikonstruktimin e shtëpisë së saj thuajse të rrënuar. Kjo i volitet shumë Billi Lisë, i cili e ka dashuruar Trudin që kur ishin në fillore, dhe fakti që do të kalojë sadopak kohë me të, është si realizimi i një ëndrre.

Pak nga pak, vendin e shtëpisë së rrënuar e zë një shtëpi e bukur, bashkë me të cilën lind edhe një marrëdhënie e veçantë. Por a e kanë trembur Trudin thashethemet në tualetin e femrave, aq sa të mos guxojë të ëndërrojë për një të ardhme me Billi Linë?

Data sheet

pages216
ISBN9789928216090
Shtëpia botueseLiving
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEtleva Hoxha Çepele