50 grate me me ndikim te epokes sone View larger

50 grate me me ndikim te epokes sone

Chiara Pasqualetti Johnson A-006037

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër rrëfen jetët e jashtëzakonshme të pesëdhjetë grave, të cilat sfiduan me sukses shekujt e mbushur me paragjykime dhe rishkruan rregullat e shoqërisë.

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928332196

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ato ecën përpara me një forcë revolucionare, duke hyrë gjithë hijeshi e krenari në një botë që ishte privilegj i burrave.

Këto gra ikona dhe shembulli që ato dhanë, u hapën udhën shumë grave të tjerave që i pasuan, duke u lënë trashëgimi frytin e njohurisë, të eksperiencës dhe të imagjinatës së tyre.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages224
ISBN9789928332196
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1