Carolyn Brown

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 2 of 2 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Fjalët e thëna në tualetin e femrave duhet të mbeten aty, por ato që dëgjon Trudi gjatë funeralit të tetos, do t’i ndryshojnë asaj jetën.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  “Një martesë e pazakontë” është një roman tipik i shoqërisë amerikane të ditëve të sotme, i përvijuar nga nota humori të hollë dhe ngacmues.

  1 000 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 2 of 2 items