Gomari gerdalle View larger

Gomari gerdalle

Craig Smith, Katz Cowley A-003899

New product

Përshkrim i shkurtër

Pa shikoni atë gomarin atje... Ha! Qenka një gomar gërdallë!

Një tregim i vlerësuar me çmime, plot me ilustrime zbavitëse që do t’ju bëjnë të qeshni me lot!

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286468

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mësoni historitë më të bukura të gomarit gërdallë, një ndër librat më humoristikë dhe më të parapëlqyer për fëmijët. Një gomar në situata të ndryshme që do t’ju bëjë të qeshni me lot. Tregimi vjen i shoqëruar me ilustrime zbavitëse dhe figura që do t’ju argëtojnë pafund.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages24
ISBN9789928286468
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1