Gramatika praktike e italishtes Shiko më të madhe

Gramatika praktike e italishtes

Maliq Bregu A-002141

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike italisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën italiane, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të italishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

879 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9992799773

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe144
ISBN9992799773
Viti i Botimit2005
VendodhjaTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë